موتور گیربکس ZGB42 120rpm

از {{model.count}}
نوع
ویژگی‌های محصول
  • طول شفت: 17.2 میلی‌متر
  • قطر شفت: 7 میلی‌متر
  • قطر گیربکس: 42 میلی‌متر
  • ارتفاع گیربکس: 30 میلی‌متر
فروشنده فروشنده: الکترونیک 121HB
آماده ارسال ناموجود
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
845,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در موتور گیربکس‌های ZGB42 قطر گیربکس برابر 42 میلی‌متر است و این موتورگیربکس‌ها توان خروجی 5 تا 20 وات را ایجاد می‌کنند. این موتور گیربکس دارای سرعت 120 دور بر دقیقه است.

موتور گیربکس ZGB42 120rpm

در موتور گیربکس ZGB42 قطر گیربکس برابر 42 میلی‌متر است و این موتورگیربکس توان خروجی 5 تا 20 وات را ایجاد می‌کنند این موتور گیربکس دارای سرعت 120 دور بر دقیقه است. ولتاژ این موتورگیربکس 12 ولت است و در صورتی که ولتاژ کمتری به آن‌ها داده شود دور خروجی و توان و نهایتا گشتاور تولیدی موتور کاهش میابد. از طرفی با افزایش ولتاژ دور خروجی و توان و نهایتا گشتاور تولیدی موتور افزایش میابد ولی مطمئناً عمر مفید موتور کاهش میابد و سریع‌تر از بین می‌رود.

وجود گیربکس باعث می‌شود به سرعت‌های متفاوت و گشتاور بیشتری نسبت به موتور بدون گیربکس رسید. چرخ‌دنده‌های گیربکس‌ این موتور فلزی هستند و در صورت نیاز می‌توان برای روان‌تر و بی‌صدا کار کردن آن آن‌ها را روغن کاری کرد. 

به این گیربکس موتور DC متصل است (نوع موتور متصل به آن RS555 است) و این موتور دارای دو پایه ورودی برای اعمال ولتاژ دارد که کنار یکی از آن‌ها رنگ قرمز به نشانه پایه مثبت وجود دارد و پایه دیگر پایه منفی است. در صورتی که به این صورت ولتاژ اعمال شود موتور در جهت عقربه های ساعت می‌چرخد ولی به راحتی می‌توان با عوض کردن پایه مثبت و منفی جهت چرخش موتور را عوض کرد.

در صورتی که از دورهای بالاتر استفاده شود سرعت زیادتر می‌شود ولی قدرت کم‌تر می‌شود و در صورتی که از دورهای پایین‌تر استفاده شود سرعت کم‌تر می‌شود ولی قدرت زیاد‌تر می‌شود.

البته برای ربات‌‌ها عوامل دیگری مثل چرخ ربات هم به قدرت و سرعت ربات بستگی دارد.

مشخصات ارائه شده در سایت zhengkemotor در زیر آورده شده همچنین می‌توانید برای دیدن مشخصات کامل به سایت این شرکت مراجعه کنید:

طول شفت
17.2 میلی‌متر
قطر شفت
7 میلی‌متر
قطر گیربکس
42 میلی‌متر
ارتفاع گیربکس
30 میلی‌متر
قطر موتور
37 میلی‌متر
ارتفاع موتور
60 میلی‌متر
ارتفاع کل
116 میلی‌متر
ولتاژ نامی
12 ولت
محدوده ولتاژ
12 تا 24 ولت
توان خروجی
5 تا 20 وات
جنس
گیربکس فلزی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط