موتور گیربکس ZGB102

ZGB102FH

از {{model.count}}
نوع
ویژگی‌های محصول
  • طول شفت: 23 میلی‌متر
  • قطر شفت: 8 میلی‌متر
  • ابعاد گیربکس: 15*60*120 میلی‌متر
  • قطر موتور: 35.8 میلی‌متر
فروشنده فروشنده: الکترونیک 121HB
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
برای خرید تماس بگیرید
کمی صبر کنید...

در موتور گیربکس ZGB102 طول گیربکس برابر 102 میلی‌متر است و این موتورگیربکس‌ها توان خروجی 5 تا 20 وات را ایجاد می‌کنند. در حال حاضر سرعت‌های 5، 10، 100 و 200rpm برای این موتورگیربکس موجود است، برای خرید و اطلاعات از قیمت این موتورگیربکس‌ها با فروشگاه تماس بگیرید.

موتور گیربکس ZGB102

در موتور گیربکس ZGB102 طول گیربکس برابر 102 میلی‌متر است و این موتورگیربکس‌ها توان خروجی 5 تا 20 وات را ایجاد می‌کنند. این موتورگیربکس‌ها دارای سرعت‌ها و گشتاور‌های متفاوت هستند. ولتاژ این موتورگیربکس‌ها 12 ولت است و در صورتی که ولتاژ کمتری به آن‌ها داده شود دور خروجی و توان و نهایتا گشتاور تولیدی موتور کاهش میابد. از طرفی با افزایش ولتاژ دور خروجی و توان و نهایتا گشتاور تولیدی موتور افزایش میابد ولی مطمئناً عمر مفید موتور کاهش میابد و سریع‌تر از بین می‌رود.

وجود گیربکس باعث می‌شود به سرعت‌های متفاوت و گشتاور بیشتری نسبت به موتور بدون گیربکس رسید. چرخ‌دنده‌های گیربکس‌ این موتور فلزی هستند و در صورت نیاز می‌توان برای روان‌تر و بی‌صدا کار کردن آن آن‌ها را روغن کاری کرد. 

به این گیربکس موتور DC متصل است (نوع موتور متصل به آن 555 است) و این موتور دو پایه ورودی برای اعمال ولتاژ دارد که کنار یکی از  آن‌ها رنگ قرمز به نشانه پایه مثبت وجود دارد و پایه دیگر پایه منفی است.  در صورتی که به این صورت ولتاژ اعمال شود موتور در جهت عقربه های ساعت  می‌چرخد ولی به راحتی می‌توان با عوض کردن پایه مثبت و منفی جهت چرخش موتور  را عوض کرد.

در صورتی که از دورهای بالاتر استفاده شود سرعت زیادتر می‌شود ولی قدرت کم‌تر می‌شود و در صورتی که از دورهای پایین‌تر استفاده شود سرعت کم‌تر می‌شود ولی قدرت زیاد‌تر می‌شود.

مشخصات ارائه شده در سایت zhengkemotor در زیر آورده شده همچنین می‌توانید برای دیدن مشخصات کامل به سایت این شرکت مراجعه کنید:

specifications-zgb102-zhengkemotor

در دورهای پایین گشتاور زیاد است.

در حال حاضر سرعت‌های 5، 10، 100 و 200rpm برای این موتور گیربکس موجود است، برای خرید و اطلاعات از قیمت این موتورگیربکس‌ها با فروشگاه تماس بگیرید.

طول شفت
23 میلی‌متر
قطر شفت
8 میلی‌متر
ابعاد گیربکس
15*60*120 میلی‌متر
قطر موتور
35.8 میلی‌متر
ارتفاع موتور
57 میلی‌متر
ارتفاع کل
115 میلی‌متر
ولتاژ نامی
12 ولت
محدوده ولتاژ
12 تا 24 ولت
توان خروجی
5 تا 20 وات
جنس
گیربکس فلزی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط